18.03.2022 22:40:16

Tekma prekinjena, sodniku v glavo PRILETELO PIVO?! (video)

vszi

Današnjo prvo tekmo 27. kroga nemške nogometne lige med Bochumom in Borussio Mönchengladbach je zaznamoval navijaški incident, po katerem je sodnik tekmo prekinil in predčasno končal v 68. minuti. Takrat je s tribun v stranskega sodnika priletel plastičen kozarec s pivom in ga zadel v glavo. Ko je bila tekma prekinjena, so gostje vodili z 2:0.

Že pred tem je bilo na tekmi več incidentov, moral je posredovati tudi uradni napovedovalec, ki je navijače opozoril, naj prenehajo z divjanjem, poroča nemška tiskovna agencija dpa. A ni pomagalo, v 68. minuti pa je nato kozarec s pivom, vržen z glavne tribune, stranskega sodnika Christiana Gittelmanna zadel v glavo.

Glavni sodnik Benjamin Cortus je tekmo ob incidentu takoj prekinil, nekaj minut zatem pa sporočil, da je ne bo nadaljeval, tako da se je končala z izidom 2:0 za Gladbach.