Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 20.10.2021 08:06:12

Je bil upravičeno IZKLJUČEN?! Zvezdnik ATLETICA se je čudil, ko je videl rdeče, o tem govorijo vsi! (video)

Atletico je tekmo končal brez prvega zvezdnika.

Liverpool je v Madridu še tretjič zmagal in zanesljivo vodi v skupini B. Mohamed Salah po samostojnem prodoru in pomoči enega od domačih branilcev, od katerega se je žoga odbila in presenetila Oblaka, in Naby Keita s fantastičnim volejem od daleč sta poskrbela, da so Angleži po 13. minutah vodili z 2:0. Nato pa je na sceno stopil Antoine Griezmann. Dvakrat je zatresel mrežo, vmes zapravil še eno veliko priložnost, v 52. minuti pa zaradi nespretnega prekrška prejel rdeč karton. Njegov rdeči karton buri duhove, saj so jo številni nogometaši za podobno nespretni prekršek odnesli le z rumenim kartonom, tudi Francoz ni mogel verjeti, da sodnik ni okleval pri tem, ko je izvlekel karton rdeče barve.

Številčno premoč so gosti izkoristili, to pa predvsem še zaradi enega nespametnega prekrška. Mario Hermoso je zakrivil najstrožjo kazen, ki jo je v vodstvo spremenil Salah.