Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

ela mei2 Njena.si

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

8 20.09.2021 11:59:24

ZVERINA! Haaland spet pustošil, neverjetno, česa je sposoben ta mladenič! Ste videli ta GOL? (video)

Borussia Dortmund je premagala Union Berlin, prvo ime tekme pa spet Erling Haaland.

Pri Dortmundu se je spet izkazal prvi zvezdnik Erling Haaland, ki je dosegel dva od štirih golov svoje ekipe. Tudi drugega sedem minut pred koncem tekme, ko je z roba kazenskega prostora z lobom ugnal vratarja gostov. Ti so se sicer po zadetkih Andreasa Voglsammerja in Maxa Kruseja v 81. minuti približali le na 2:3, potem ko je domača ekipa po avtogolu Marvina Friedricha v 52. že vodila s 3:0. Prvi gol za rumeno-črne je dosegel Raphael Guerreiro. Haaland je že pri sedmih golih v ligaški sezoni in na prvem mestu v Nemčiji izenačen z zvezdnikom Bayerna Robertom Lewandowskim.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: haaland, borussia