Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 13.09.2021 11:30:30

Kot otrok! Mourinho v SREDIŠČU POZORNOSTI, kar je naredil po zadetku v 91. minuti, odmeva povsod! (video)

Jose Mourinho se ni mogel zadržati.

Nogometaši Rome so v tretjem krogu italijanskega državnega prvenstva z 2:1 dobili dvoboj s Sassuolom in prevzeli vodstvo na lestvici. Rimljani so na Olimpijskem stadionu v večnem mestu povedli v 37. minuti po zadetku Bryana Cristanteja, v 57. je za goste izenačil Srb Filip Đuričić, Rimljanom pa je zmago v prvi minuti sodnikovega dodatka zagotovil Stephan El Shaarawy.

Trener Jose Mourinho se je v tistem trenutku strgal z verige, stekel k svojim varovancem na drugi strani stadiona, po tekmi pa je razkril, kaj je bil razlog za takšno nepopisno veselje. V nedeljo je namreč vodil že svojo 1000. tekmo v trenerski karieri, seveda si je želel, da bi jo v spominu ohranil po zmagi.

Značke: mourinho, roma