Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 25.07.2021 09:04:33

Messi dobil KONKURENTA?! Velika okrepitev debitirala z ZADETKOM in mojstrskimi potezami! (video)

Barcelona je odigrala drugo pripravljalno tekmo, svoj debi pa je dočakal Memphis Depay.

Barcelona nadaljuje s pripravami na novo sezono, ki se bo začela že čez slabe tri tedne, svoj debi v dresu katalonskega ponosa pa je dočakala tudi velika okrepitev. Memphis Depay je na tekmi z Girono v igro vstopil pred koncem prvega polčasa, že takoj pa pokazal nekaj mojstrskih potez.

Pokazal je, da je iz pravega testa ta takšno zasedbo, kot je Barcelona, za nameček pa je že na svojem debiju dosegel zadetek. To mu je uspelo v 85. minuti, ko je zanesljivo izvajal najstrožjo kazen in postavil končnih 3:1.

Prvi zadetek na tekmi je dosegel Gerard Pique, na 2:0 je povišal Albanec Rey Manaj, ki je dosegel že četrti zadetek na zadnjih dveh tekmah Barcelone, za Girono pa je bil malce pred koncem prvega polčasa uspešen Samuel Saiz.

Prvi zvezdnik Barcelone Lionel Messi je trenutno na počitnicah z družino, tako ali tako pa na tej tekmi še ne bi mogel zaigrati, saj njegov status še ni rešen. Uradno je še zmeraj brez kluba, Barcelona pa mora opraviti nekaj formalnosti, preden bo z njim lahko podpisala novo več letno pogodbo.

Značke: depay, barcelona