250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

2 17.05.2021 07:43:24

Se BARCI kolca po njem?! ATLETICO je bil potolčen, kar pa je v zadnjih sekundah naredil SUAREZ, je VRH! (video)

Luis Suarez je postal veliki junak Atletica.

Atletico Madrid je do treh verjetno ključnih točk v boju za naslov prvaka prišel na nadvse dramatičen način. Potem ko je v prvem polčasu in prvi polovici drugega zapravil kopico priložnosti za zadetek proti Osasuni, se je petnajst minut pred koncem znašel v zaostanku 0:1.

Ante Budimir je z glavo žogo spravil preko golove črte. Zadetek je sodnik potrdil šele po ogledu videoposnetka, saj je Jan Oblak strel odbil, a je žoga pred tem že s celim obsegom prečkala linijo gola.

Madridčani so nato vse moči usmerili v napad. V 82. minuti je izenačil Renan Lodi, zmagoviti zadetek pa je dve minuti pred iztekom rednega časa zabil Luis Suarez, ki je s tem prekinil več kot dva meseca trajajoči strelski post. A prekinil ga je v ključnem trenutku in Atletica rešil iz brezna ter mu prinesel morda ključne tri točke za osvojitev naslova prvaka. Morda pa se Barceloni kolca po njem ...

Značke: luis-suarez, la-liga