Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 10.05.2021 15:29:00

REKORDER! V devetih letih igranja desetkrat DRŽAVNI PRVAK. Kako mu je to uspelo?

Fantastična serija in super dosežek nogometaša, ki je absolutni rekorder, ko gre za lovorike.

Nogomet na profesionalni ravni igra devet let, v tem času je bil desetkrat državni prvak v treh močnih evropskih ligah. Skupaj je v 24 letih življenja zbral ravno toliko lovorik. Fantu je ime Kingsley Coman, francoski krilni napadalec je član münchenskega Bayerna.

Coman je bil od sezone 2012/13 dalje s PSG-jem, v katerem je začel trenirati kot osemletni deček, dvakrat prvak Francije, v dresu Juventusa dvakrat prvak Italije in kot član Bayerna šestkrat prvak Nemčije. V sezoni 2015/16 je osvojil tako scudetto kot tudi bundesligo, saj se je iz Torina sredi sezone preselil na Bavarsko.

coman

Comanova vitrina je nabito polna, saj je ob državnih naslovih osvajal še ligo prvakov, pokalne lovorike, tudi Fifino svetovno klubsko prvenstvo. V zadnjem finalu lige prvakov, ob koncu lanskega avgusta, je z zadetkom odločil obračun Bayerna in PSG-ja ter obenem postal prvi nogometaš v zgodovini, ki je v finalu zatresel mrežo svojega nekdanjega kluba.

A reprezentančne lovorike Francoz še nima. Na domačem evropskem prvenstvu (leta 2016) je Francija s Portugalci izgubila v finalu. Dve leti pozneje zaradi poškodbe ni bil član izbrane vrste, ki je osvojila naslov svetovnih prvakov.