Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Kate se je odločila, da bo okrevala na res rajskem otoku Odkrito.si

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

7 10.05.2021 07:36:40

Velik ŠKANDAL?! Pri REALU norijo, navijači so prepričani, da so jim 'UKRADLI' naslov španskega prvaka! (video)

Madridski Real je le remiziral s Sevillo, tekma je bila polna dramatičnih trenutkov.

Po tem, ko sta se Barcelona in Atletico na derbiju razšla brez zmagovalca in brez zadetkov, je imel Real Madrid na še enem izjemno pomembnem obračunu s Sevillo priložnost, da izid derbija izkoristi in z morebitno zmago skoči na vrh. A galaktiki so v 94. minuti rešili točko, še pred tem pa je bilo na tekmi nemalo spornih trenutkov.

Navijači, nogometaši in strokovno vodstvo Reala norijo predvsem zaradi vročih trenutkov v 75. minuti tekme. Takrat je prišlo do protinapada Reala, po katerem je gostujoči vratar zrušil prodirajočega Karima Benzemaja. A že pred tem, preden je Benzema stekel v protinapad, je v - po mnenju sodnikov - kazenskem prostoru Seville z roko igral Eder Militao, po posredovanju VAR-a pa so odločili, da najstrožjo kazen zaradi igre z roko dosodijo Sevilli. Izkoristil jo je Ivan Rakitić in poskrbel za novo vodstvo Seville. A domnevno igranje z roko je dvignilo ogromno prahu, saj so mnogi prepričani, da se je žoga od rame odbila v roko in da je bilo vse skupaj bolj po spletu nesrečnih okoliščin.

Ko je že kazalo, da bo Real doživel poraz in da bo Sevilla teoretično zapletla boj za naslov prvaka, pa je domače rešil Eden Hazard z zadetkom globoko v sodnikovem dodatku za 2:2.

Značke: real-madrid, la-liga