Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 09.05.2021 19:13:00

Po sijajni podaji Iličića se je ZAČELO! Atalanta, ki se bori za ligo prvakov, zmlela Kurtićevo Parmo! (video)

Nogometaši Parme, ki bodo v prihodnji sezoni igrali v drugi ligi, so v 35. krogu prve italijanske lige gostili Atalanto in izgubili z 2:5.

Parma, pri kateri je slovenski reprezentant Jasmin Kurtić znova začel v prvi postavi, se je hitro znašla v zaostanku. Atalanta je namreč povedla v 12. minuti, ko je po podaji Kurtićevega reprezentančnega kolega Josipa Iličića zadel Ruslan Malinovskij.

Iličić je ob polčasu prepustil mesto Matteu Pessini, prav ta pa je v 52. minuti podvojil prednost zasedbe iz Bergama. Luis Muriel je v 77. minuti le še potrdil zmago gostov. Isti igralec je zadel še v 86. minuti, peti gol za goste pa je prispeval Aleksej Mirančuk v tretji minuti sodniškega dodatka.

Pred tem sta se v 78. in 88. minuti pri domačih med strelce vpisala Juan Francisco Brunetta in Simon Sohm.

Genoa je na prvi današnji tekmi gostila Sassuolo in izgubila z 1:2. Za zmagovalce sta zadela Giacomo Raspadori v 14. in Domenico Berardi v 66. minuti, za Genoo pa je bil uspešen Davide Zappacosta v 85. minuti. Slovenski reprezentant Miha Zajc je igral do 75. minute za Genoo, v prvem polčasu je tudi dosegel zadetek, a so ga sodniki razveljavili zaradi prekrška.

Benevento je doma izgubil proti Cagliariju z 1:3, Verona in Torino pa sta se razšla z 1:1.

Ob 18.00 bosta igrala še Roma in Crotone, ob 20.45 pa v derbiju kroga še Juventus in Milan.

Že v soboto je Napoli v gosteh odpravil Spezio s 4:1, Udinese in Bologna sta se razšla z 1:1, Fiorentina je z 2:0 premagala Lazio, prvak Inter pa je bil s 5:1 boljši od Sampdorie. Pri Interju je Samir Handanović branil v prvem polčasu.

Na prvih petih mestih lestvice so Inter s 85 točkami, Atalanta z 72, Napoli s 70 ter JUventus in Milan s po 69.

Značke: nogomet, italija