“Meghan Markle je pohlepna!”

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 25.04.2021 16:43:41

KAJ, KAKO JE TO MOGOČE?! Barcelona na derbiju zapravila tole NORO PRILOŽNOST! (video)

vszi
Barcelona igra pomemben obračun z Villarrealom.

Špansko prvenstvo je sredi vročega zaključka, v katerem bi lahko špansko krono vzele kar štiri ekipe. Real si je včeraj privoščil spodrsljaj, Barcelona, Sevilla in Atletico pa bodo na delu danes.
Na papirju najtežje delo imajo Katalonci, ki gostujejo na El Madrigalu. V prvem polčasu so bili gostje nevarnejši, zares neverjetno priložnost pa je uspel zapraviti Frenkie de Jong, ki se je po predložku Jordija Albe znašel v šah-mat poziciji. Zgrešil je prvič in zgrešil je drugič. Priložnost si poglejte v posnetku.
Villarreal je medtem povedel z zadetkom Samuela Chukwuezeja, Griezmann pa je v naslednjem napadu najprej izenačil na 1:1 in nekaj minut kasneje Barcelono popeljal v vodstvo.