Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

peter prevc Ekipa24.si

Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

4 06.04.2021 06:50:54

Bodo BARCI do naslova pomagali tudi SODNIKI?! Madridčani so zmago Kataloncev označili za ŠKANDAL! (video)

Barcelona se je po zmagi nad Valladolidom in po porazu Atletica s Sevillo ekipi Jana Oblaka približala le na točko zaostanka.

Da je Barcelona trenutno v španskem prvenstvu v odlični formi, je jasno, ob številnih težavah Atletica je prišla do šeste zaporedne zmage. A je ta dvignila ogromno prahu, v Madridu celo pravijo, da so sodniške odločitve v korist Barcelone škandalozne.

Najprej bi moral po njihovem mnenju v 65. minuti tekme sodnik pokazati na enajstmetrovko, po tem ko naj bi Jordi Alba igral z roko. Za nameček je od 79. minute, ko je bil rezultat 0:0, Barcelona igrala z igralcem več. (Pre)strogi rdeči karton je po mnenju mnogih prejel Oscar Planu po posredovanju nad Dembelejem. Protesti nogometašev Valladolida so bili zaman, sodnik ni niti želel pogledati posnetka. Prav Dembele pa je Kataloncem prinesel tri točke, potem ko je z levico zadel po odbiti žogi v kazenskem prostoru ob izteku rednega dela.

Značke: barcelona, la-liga