56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Ljubezen iz šova: V štirih letih tretjič ...

ekipa ilek stuhec Ekipa24.si

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

3 04.04.2021 20:12:42

RASISTIČNI ŠKANDAL V ŠPANIJI! Igralci Valencie zapustili igrišče (VIDEO)

Tekma med Cadizom in Valencio je bila sredi prvega polčasa (pri izidu 1:1) prekinjena.

Potem ko je nogometaš Cadiza Juan Cala rasistično napadel člana gostov Mouctarja Diakhabyja. Slednji je od sodnika zahteval kazen za Calo, v nasprotnem ni želel nadaljevati z igro. Celotna ekipa Valencie ga je podprla, še posebej Gabriel Paulista, ki je ekipo spravil iz igrišča.

Po nekaj minutah sta moštvi nadaljevali s srečanjem, a brez Diakhabyja, ki je ostal v slačilnici. Zanimivo, Cala zaradi rasističnih opazk ni bil kaznovan (že prej je imel rumeni karton), zato pa je zaradi žgoče razprave s sodnikom porumenel Diakhaby.

Valencia se je že med tekmo odzvala na uradnem twitter profilu in podprla svojega igralca, ki je od soigralcev v slačilnici zahteval, da se vrnejo na igrišče. Spoštovali so njegovo voljo in nadaljevali s srečanjem.

Brez dvoma bo incident dobil nadaljevanje.