Ekipa
nu
nu
17. 03. 2021 · 11:51
13:05
Deli članek:

Najbolj NORO proslavljanje zadetka?! Razkrito, kaj sta na igrišču delala Ramos in Vazquez!

Madridski Real je z odliko opravil delo v osmini finala lige prvakov.

Že na prvi tekmi v Bergamu so Španci prišli do prednosti z 1:0, na povratni tekmi pa so Atalanto premagali s 3:1 in si tako zagotovili mesto v četrtfinalu najelitnejšega klubskega tekmovanja. 

Med strelce se je vpisal tudi kapetan Sergio Ramos, ki je bil uspešen z bele točke. Zadetek pa je s soigralcem Lucasom Vazquezom proslavil na nenavaden način, tako zelo, da so se mnogi začeli spraševati, kakšen pomen ima. Vse skupaj je po koncu tekme razkril Vazquez: "S Sergiom sva pred tekmo pila kavo in odločila sva se, da če bova dosegla zadetek, ga bova proslavila ob 'kavi' na igrišču."

Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se