Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Kako je danes videti kamp Paradiso?...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 06.03.2021 20:26:59

EPSKI der Klassiker!! To je bila ena NAJBOLJ NORIH TEKEM!! 0:2 po nekaj minutah, NATO PA...

Bayern je zmlel Borussio.

Sobota je bila v Nemčiji dan za der Klassiker. Ali, če želite, derbi med Bayernom in Borussio. In to je bila tekma, kakršnih ne vidimo veliko. To je bil epski spektakel, to je bila simfonija zadetkov in predvsem je bil to preobrat, da te kap.

Borussia je že po piškavih devetih minutah v Münchnu vodila z 2:0! V drugi minuti je v polno meril norveški čudežni deček Erling Braut Haaland, ta se je potem med strelce vpisal tudi sedem minut kasneje. Zdelo se je, da je Borussia na odlični poti do zmage, potem pa ...

Potem pa je Bayern stvari vzel v svoje roke. Do konca tekme so Bavarci zabili kar - verjeli ali ne - štiri gole! In, jasno, na koncu slavili sladko zmago s 4:2. V tej sezoni izjemni Robert Lewandowski je zabil tri gole, enkrat se je med strelce vpisal Leon Goretzka.