Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 28.02.2021 12:15:54

Skušal ZADAVITI Messija?! Prizor z zadnje tekme BARCELONE postal hit, tekmec je bil NEMOČEN! (video)

Lionel Messi igra v svojem slogu in je še naprej nezaustavljiv za tekmece.

Barcelona je v osrednji sobotni tekmi 25. kroga španskega prvenstva v gosteh premagala Sevillo z 2:0 in se začasno povzpela na drugo mesto. Niz tekem brez poraza v domačem tekmovanju je podaljšala na 15, z novo zmago se je tudi odlepila od Seville, ki ostaja pri 48 točkah. Katalonci jih imajo zdaj 53 in so začasno drugi, toda prvi Atletico (55) ima dve tekmi manj, tretji Real (52) pa eno manj.

Katalonci so drugega od treh obračunov s Sevillo v dveh tednih dobili. Potem ko je v prvem pokalnem polfinalu Sevilla slavila z 2:0 in si pred povratno tekmo naslednji teden priborila lepo prednost, so v prvenstvu slavili nogometaši iz Barcelone.

Za gole je spet skrbel prvi zvezdnik rdeče-modrih Lionel Messi. V prvem polčasu je bil podajalec pri zadetku Ousmana Dembeleja, v nadaljevanju je sicer nato najprej zapravil dve lepi priložnosti. A v končnici je spet učinkovito na sceno stopil Messi ter po slalomu v kazenskem prostoru v 85. minuti preigral še vratarja Bona za končnih 2:0. Kako zelo je ob živce spravljal tekmece, dokazuje tudi prizor, ki je nastal v zadnjih minutah tekme. Tekmec Joan Jordan ga je skušal na vsak način zaustaviti, ga prijeti z obema rokama, a neuspešno.