Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 23.02.2021 10:30:31

Ronaldo potopil tekmeca, pred tem pa ZGREŠIL PRAZEN GOL! Kako je to mogoče?! (video)

Juventus je prišel do pomembne zmage nad Crotonejem.

Nogometaši Juventusa, ki branijo naslov prvaka v italijanski ligi, so v zadnji tekmi 23. kroga premagali Crotone s 3:0. Torinčani imajo na tretjem mestu 45 točk, osem manj in tekmo manj od vodilnega Interja ter štiri točke in tekmo manj od drugouvrščenega Milana. V Torinu je Juventus povedel v 39. minuti, ko je z glavo zadel Cristiano Ronaldo ter se s svojim 17. zadetkom na vrhu lestvice strelcev izenačil z Interjevim Romelujem Lukakujem. Portugalec pa se je sam na prvo mesto med strelci prebil ob koncu prvega polčasa, ko je še enkrat zadel z glavo za 2:0. Le nekaj trenutkov zatem je zapravil še lepo priložnost za "hattrick". V 66. minuti je Weston McKennie povišal na končnih 3:0.

Toda pred obema zadetkoma je Ronaldo zgrešil prazen gol in to iz neposredne bližine, kar se mu zelo redko dogaja, celotno akcijo pa si lahko ogledate v spodnjem posnetku.