Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 21.01.2021 07:17:46

ŠOK VSEH ŠOKOV! Tretjeligaš je v pokalu izločil madridski REAL, to je največja ZIDANOVA sramota! (video)

Madridski Real je izpadel v španskem pokalu.

Le redki so slišali za španski klub Alcoyana, a madridski Real si ga bo zapomnil do konca življenja. To je namreč tretjeligaš, ki je v španskem pokalu izločil španskega velikana in poskrbel za največji šok.

Kraljevi klub je sicer povedel ob koncu prvega polčasa, ko je v polno zadel Militao, v nadaljevanju pa so nogometaši očitno menili, da bodo tekmo dobili tudi, če se zgolj pojavijo na zelenici. Toda v 80. minuti tekme so domačini izenačili, kar je pomenilo, da smo spremljali podaljške.

Alcoyana je do drugega zadetka prišla na najbolj nor način. Najprej je španski tretjeligaš ostal celo z igralcem manj, in ko so vsi mislili, da bo Real zdaj vendarle izkoristil premoč, so domačini po izjemni akciji prišli do zadetka in do nore zmage nad Realom.

Zadetek za zmago Alcoyana si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 6:05 naprej.

Značke: real-madrid, zidane