250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

skrito-v-raju Njena.si

Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

3 17.01.2021 23:31:47

MESSIJEVA SRAMOTA! Izgubil finale in VSEKAL NASPROTNIKA v glavo! Posnetek ŠOKIRA! (video)

Bilbajski Athletic je zmagovalec španskega superpokala.

Baski so v Sevillu s 3:2 premagali Barcelono po podaljšku, potem ko je ponos Katalonije še v 90. minuti vodil z 2:1. Za to vodstvo je davkrat zadel Antoine Griezmann, toda ta je bil tudi eden od krivcev za izenačenje tik pred koncem rednega dela. No, Athletic je po odrešitvi hitro zadel tudi na začetku podaljška in prišel do vodstva, nato pa ob šokirani Barceloni prednost zadržal vse do konca ter se veselil lovorike. Pri čemer pa je vse skupaj imelo neverjeten zaključek.

V 120., zadnji minuti podaljška Baski res niso več izbirali sredstev pri zaustavljanju Barcelone, vseeno pa si je njen rvi zvezdnik Lionel Messi privoščil sramotno dejanje. Potem ko ga je nasprotni nogometaš relativno grobo zaustavljal, je Messi izgubil živce in mu pripeljal eno okrog ušes. Sistem VAR je seveda posnetek dogodka zelo dobro zabeležil in glavnemu sodniku ni preostalo drugega, kot da je najboljšega nogometaša vseh časov izključil. Z igrišča je odšel brez ugovarjanja - poklapan in osramočen.

Posnetek dogodka si lahko ogledate spodaj. Če vam ga ne prikaže, pa na tej povezavi.

Značke: messi, barcelona, athletic