5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

tacen kajak Ekipa24.si

Sava zalila del tribun v Tacnu! Močno deževje ni...

5 24.12.2020 08:40:50

KAJ SE DOGAJA?! Casemiro naj bi zakrivil kar DVA PENALA, dosojen NITI EN ... Navijači OGORČENI! (video)

Nogometaši Real Madrida na domači tekmi proti Granadi niso blesteli, toda odpor tekmecev so vendarle strli. Z goloma Casemira v 57. minuti in Karima Benzemaja v četrti minuti sodniškega podaljška so zmagali z 2:0 in se spet izenačili z mestnim tekmecem Atleticom na prvem mestu prvenstvene razpredelnice.

V prvem polčasu ni bilo veliko nevarnih akcij in strelov, največ prahu pa je dvignila poteza Casemira, ki je v svojem kazenskem prostoru povlekel Yangela Herrero, a se sodniki niso odločili za ogled s pomočjo VAR-a. V 38. minuti se je v domači vrsti poškodoval Rodrygo, zamenjal ga je Marco Asensio, ki je nato v drugem delu poživil igro domače ekipe.

Madridčani so si priigrali kar nekaj priložnosti, Asensio je tudi zadel okvir, nekajkrat so zagrozili tudi gosti.

Prvi gol je padel v 57. minuti, ko je Asensio z leve strani podal žogo v sredino, kjer je bil najvišji Casemiro, ki jo je z glavo poslal v mrežo.

V zadnjem delu je napadala predvsem Granada, imela tudi priložnosti, tako kot v prejšnjem krogu proti Eibarju pa se je spet zgodil tudi sumljiv položaj v kazenskem prostoru Reala, a sodniki se po ogledu posnetka, na katerem so poskušali ugotoviti, ali je Casemira žoga zadela v roko ali ne, niso odločili za enajstmetrovko. Kljub premoči gostov v zadnjih minutah, pa so mrežo do konca zadeli domači, to je uspelo Benzemaju.

Značke: casemiro, real