11.12.2020 07:49:19

Hrvati so na nogah: sijajni DINAMO podira največje EVROPSKE rekorde, tega ni videl še nihče!

Zagrebški Dinamo je hit letošnjega skupinskega dela lige Europa.

Nogometaši zagrebškega Dinama so skupinski del lige Europa zaključili s še eno zmago, s 3:1 so ugnali CSKA in tako so ta del tekmovanja sklenili brez poraza. Zagrebčani so si že pred zadnjo tekmo zagotovili prvo mesto v skupini, na drugi strani CSKA ni imel več možnosti za napredovanje, a kljub temu je Zoran Mamić na igrišče poslal najmočnejšo postavo.

Da bi v slogu sklenili skupinski del – brez prejetega gola. Da, Dinamo do zadnje tekme ni prejel niti enega zadetka. To jim sicer ni uspelo, saj je v 76. minuti tekme zadel Kristjan Bistrović. A dovolj navdušujoč je že podatek, da so naši sosedi na šestih tekmah lige Europa prejeli le en zadetek. Skupno 526 minut niso dobili gola, kar je najdlje v zgodovini evropskega tekmovanja.