Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 21.11.2020 09:52:14

PSG je vodil z 2:0, 'RAZBIJAL' je tekmece, potem pa se je zgodilo nekaj NEVERJETNEGA (video)

Derbi francoske lige je zaznamoval sanjski preobrat zasedbe iz kneževine.

V obračunu 11. kroga francoske lige je Monaco s 3:2 (0:2) premagal vodilni PSG, prizadejal mu je tretji poraz in se mu na vrhu lestvice približal na štiri točke zaostanka. Zasedba iz kneževine je tudi končala niz osmih zmag Parižanov v domačem tekmovanju.

Pred polčasom je sicer kazalo na novo zmago ekipe iz PSG-ja, Kylian Mbappe je do odmora v polno zadel dvakrat, povrhu so jim sodniki razveljavili še dva gola zaradi nedovoljenega položaja.

Gostje so prevladovali, kazalo je na njihovo visoko zmago, pred nadaljevanjem pa je domači trener Niko Kovač povlekel ključno potezo, ko je na igrišče poslal Cecsa Fabregasa, ki je odigral sijajnih 45 minut in bil glavni režiser izjemnega preobrata, Kevin Volland je poskrbel za izenačenje z dvema zadetkoma, Fabregas pa je z bele točke v 84. minuti poskrbel za končni izid.

Značke: nogomet, francija