Alex Volasko in Lara o svoji zvezi: Ljubezen je ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 07.11.2020 15:35:29

Solskjærjevo OLAJŠANJE! S tema KRASNIMA goloma je Unitedov VIRTUOZ morda rešil službo svojemu šefu! (VIDEO)

Nogometni klub Manchester United je v osmem krogu angleškega državnega prvenstva v gosteh premagal ekipo Evertona s 3:1 in dosegel prvo zmago po dveh porazih zapovrstjo. V nedeljo bo na sporedu derbi med Manchester Cityjem in Liverpoolom.

Rdeči vragi, pri katerih je norveški trener Ole Gunnar Solskjaer pod velikim pritiskom, da obdrži službo, so se na Goodison Parku hitro znašli v zaostanku. V 19. minuti je domačim vodstvo zagotovil Brazilec Bernard, ki je zadel z roba kazenskega prostora, šest minut kasneje pa je izenačil Portugalec Bruno Fernandes, ki je po podaji Luka Shawa zadel z glavo.

Everton je bil le nekaj minut kasneje blizu novemu vodstvu, a je Lucas Digne zadel vratnico, kazen pa je sledila v 32. minuti, ko je podaja Fernandesa, namenjena Marcusu Rashfordu, od vratnice končala v golu za vodstvo rdečih vragov.

V drugem delu igre je imel žogo več v nogah Everton, a do pravih priložnosti ni prišel. Je pa United v zaključku po protinapadu prišel do tretjega zadetka, prvič pa je za svoj novi klub zadel Urugvajec Edinson Cavani.

Carlo Ancelotti je na klopi moštva iz Liverpoola zabeležil tretji poraz zapovrstjo. United pa je po porazu proti Arsenalu (0:1) pretekli konec tedna in med tednom v ligi prvakov proti Basaksehirju (1:2) vendarle dosegel zmago in na lestvici začasno napredoval na 13. mesto.

Vse štiri zadetke si oglejte na tej povezavi

Najpomembnejši obračun osmega kroga bo v nedeljo, ko se bosta v Manchestru pomerila tamkajšnji City in drugouvrščeni Liverpool. Danes bodo na sporedu še tri tekme; Crystal Palace - Leeds, Chelsea - Sheffield United in West Ham - Fulham.

Značke: nogomet, anglija