Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Sramoten izpad! Hrvaški reprezentant in član ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 28.10.2020 07:11:38

Kakšna DRAMA! Madridski REAL PET MINUT pred koncem zaostajal z 0:2, nato pa ... saj to je NEVERJETNO! (video)

Madridski Real je po veliki zmagi na el clasicu komaj izvlekel točko na tekmi lige lige prvakov.

Letošnja sezona lige prvakov se je za madridski Real začela kot iz nočne more. Najprej so v prvem krogu na domači tekmi izgubili z zdesetkanim Šahtarjem, na pragu poraza so bili tudi v drugem krogu, ko so gostovali pri Borussii Mönchengladbach.

Domači so pet minut pred koncem tekme vodili z 2:0, nato pa je sledil šov Casemira. Najprej je eizjemno atraktivno rešil žogo iz avta in jo podal Karimu Benzemaju, ki je znižal rezultat na 2:1, v 3. minuti sodnikovega podaljška pa je še sam zadel za izenačenje na 2:2 in vsaj za točko ...