Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

8 18.10.2020 07:45:29

SVINJARIJA! To se ne bi smelo zgoditi, Messija je tekmec skoraj poslal v BOLNIŠNICO, sodnik pa ... (video)

Lionel Messi je dobil boleč udarec v obraz.

Čez en teden bo na sporedu veliki španski derbi, Real in Barcelona pa sta si na zadnji tekmi pred el clasicom privoščila poraz. Najprej Real, ki je na domačem terenu klonil proti Cadizu, nato pa v večernih urah še Barcelona, ki je morala v gosteh priznati premoč Getafeju.

Čeprav so imeli Katalonci na obrobju Madrida veliko terensko premoč, pa jim vseeno ni uspelo zatresti mreže tekmeca. Getafe se je na koncu veselil zmage z 1:0, v javnosti pa močno odmeva dogodek, ki se je zgodil v zadnjih minutah prvega polčasa.

Takrat je bil v napadu Lionel Messi, branilec Allan Nyom pa ga je zaustavil na brutalen način. Visoko je dvignil roko in Messija s komolcem zadel v obraz, pri čemer se je slavni Argentinec zrušil na tla in se zvijal v hudih bolečinah. Na srečo se je izkazalo, da ni bilo huje, zato pa je mnoge šokirala odločitev glavnega sodnika, ki Nyoma zaradi te poteze ni kaznoval niti z rumenim kartonom.

Še več, rumenega je prejel član Barcelone Sergi Roberto, ki je zaradi prekrška nad Messijem po oceni sodnika preveč jezikal.

Značke: messi, barcelona, getafe