Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 29.09.2020 06:33:06

Pokazali, zakaj so vladarji premier lige: Liverpool na derbiju pokazal zobe

Nogometaši Liverpoola v uvodu v novo angleško prvenstvo ostajajo nepremagani. V derbiju kroga so nocoj na domačem stadionu premagali Arsenal s 3:1 (2:1) in se na vrhu prvenstvene razpredelnice izenačili z Leicestrom in Evertonom, ki imata prav tako po devet točk iz treh odigranih tekem.

Uvod je obetal drugačen razplet. Francoz Alexandre Lacazette je v 25. minuti popeljal Arsenal v vodstvo, a še pred menjavo strani sta izid obrnila Senegalec Sadio Mane (28.) in Škot Andrew Robertson (34.).

V 88. minuti je končni izid postavil Portugalec Diogo Jota, ki je le osem minut pred tem vstopil v igro namesto Maneja in na najlepši možen način debitiral v ligi.

V prvi tekmi dneva je Aston Villa v gosteh ugnala Fulham s 3:0 (2:0). Ta je po tretjem porazu zdrsnil prav na dno razpredelnice.

Značke: nogomet, anglija