Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 13.08.2020 07:29:17

PSG je na najbolj krut način pokončal sanje ATALANTE, to, kar se je zgodilo v zadnjih minutah, je NEVERJETNO (video)

Atalanta je v izdihljajih tekme izpadla v četrtfinalu lige prvakov.

Ni bilo malo nogometnih navdušencev, ki so v sredo stiskali pesti za Atalanto. Zaradi izjemne zgodbe, ki so jo spisali po tistem uvodnem porazu z 0:4 v skupinskem delu, ko jih je ugnal zagrebški Dinamo. Pa tudi zaradi zgodbe Josipa Iličića, ki je Atalanto na tekmi z Valencio popeljal tako daleč. Med osem najboljših v Evropi.

A PSG je tokrat v izjemnem finišu pokazal svojo kakovost in prišel do velikega preobrata ter na krut način končal zgodbo ekipe iz Bergama. Francozi so v zadnjih trenutkih oblegali vrata Atalante, Eric Maxim Choupo-Moting je v 86. minuti z glavo zgrešil iz bližine, v 90. pa je Marquinhos iz bližine izid izenačil. V tretji minuti sodniškega dodatka je bilo konec sanj za Italijane, po hitri akciji je iz bližine za 2:1 zadel Choupo-Moting.

Najbolj razburljive zadnje minute si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 9. minute naprej.