Tako bo potekal sončni mrk, ki je marsikoga prestrašil do kosti Odkrito.si

8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

0 07.08.2020 23:10:15

ŠOK v ligi prvakov: Senzacionalno SLOVO že v osmini finala! (video)

Današnji povratni tekmi osmine finala lige prvakov sta postregli s presenečenjem.

Od tekmovanja sta se morala posloviti italijanski in španski prvak, Juventus je na svojem igrišču sicer premagal Lyon, a je kapetan francoske ekipe že v 12. minuti zabil gol, ki mu je prinesel ogromen kapital. Res je, da je Cristiano Ronaldo v nadaljevanju zadel dvakrat, drugič v 60. minuti, a tudi to ni bilo dovolj za popoln preobrat in stara dama je končala tekmovanje.

Od tega pa se je poslovil tudi madridski Real, ki je z Manchester Cityjem izgubil tudi v gosteh. Sinjemodri so slavili že v Madridu, kjer je bilo 2:1, s takim rezultatom pa so nocoj slavili še na svojem igrišču. City je povedel že v deveti minuti, ko je v polno meril Sterlin, dvajset minut pozneje je izenačil Benzema, v 68. minuti pa je končni rezultat postavil Gabriel Jesus.

• Zadetke z obeh tekem si lahko ogledate TUKAJ in TUKAJ.

Manchester City in Lyon se bosta udarila v četrtfinalu, kjer bomo videli še obračuna Leipziga in madridskega Atletica ter Atalante in PSG-ja.

Zadnji par bosta dali preostali srečanji, ki bosta odigrani v soboto. Ob 21. uri bo Bayern branil tri zadetke prednosti iz prve tekme proti Chelseaju, v Barceloni pa bo gostoval Napoli (1:1).

Nadaljevanje lige prvakov bo potekalo v mehurčku v Lizboni od 12. do 23. avgusta. Tako četrtfinala kot ostale dvoboje bo odločila ena tekma.