Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 02.08.2020 09:10:21

Drama na tekmi RIJEKA - LOKOMOTIVA: Igralec obležal negiben, odpeljali so ga na urgenco!

Na tekmi finala hrvaškega pokala smo bili priča tudi neprijetnemu prizoru.

Nogometaši Rijeke, ki jih vodi slovenski trener Simon Rožman, so ubranili naslov zmagovalca hrvaškega pokala. V finalu so v Šibeniku premagali zagrebško Lokomotivo z 1:0 (0:0). Edini gol je v 76. minuti dosegel Tibor Halilović.

Toda na tekmi je prišlo tudi do manj prijetnega dogodka, na klopi Rijeke je bilo vse prej kot mirno. Tik pred koncem prvega polčasa je vsem zastal dih, v kazenskem prostoru Lokomotive je negiben obležal Franko Andrijašević.

Eden najboljših posameznikov Rijeke se je vrgel za žogo in skušal premagati nasprotnega vratarja, a je žogo tik pred njim izbil Mersinaj. Ob tem je zadel tudi Andrijaševića, pri čemer pa po mnenju sodniške ekipe ni šlo na prekršek. Vse skupaj je bil splet nesrečnih okoliščin, Andrijašević je bil nekaj trenutkov celo nezavesten, pocedila se je tudi kri. Kar nekaj časa je trajalo, da ga je zdravniška služba spravila z zelenice, kasneje so ga odpeljali na urgenco v Šibeniku, kjer je ostal na opazovanju. Po prvih podatkih ima pretres možganov, kdaj se bo vrnil na treninge, pa ni znano.