Poraz NKBM: z diletantsko tožbo hotela ...

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 25.07.2020 08:08:20

ZVERINSKI PREKRŠEK! Poškodovani Mbappe v SOLZAH zapustil zelenico, prišlo je do PRETEPA! (video)

Prekršek za zapor.

Včeraj sta se na Stade de Franceu v finalu francoskega pokala pomerila PSG in zgodovinsko najuspešnejši francoski klub St. Etienne. To je bila prva uradna tekma francoskih klubov po več kot štirih mesecih, kajti Francozi so ob pandemiji koronavirusa prekinili in predčasno končali svoje državno prvenstvo.

Zmage z 1:0 in posledično osvojenega pokala so se veselili Parižani, edini gol na tekmi je v 14. minuti dosegel Neymar, toda zmaga je ostala v senci poškodbe Kyliana Mbappeja. Slednji je bil v prvih minutah tekme izjemno razpoložen. Večkrat se je poigraval z obrambo tekmecev, kar ni bilo najbolj po godu izkušenemu francoskemu branilcu, kapetanu St. Etienna Loicu Perrinu.

34-letni branilec je tako sredi prvega polčasa z zares zverinskim startom pokosil Mbappeja in ga poškodoval. Francoski napadalec tekme ni mogel nadaljevati, v solzah je zapustil zelenico, Perrinov prekršek, za katerega si je prislužil tudi rdeč karton, pa je tako razbesnel Parižane, da je skorajda prišlo do vsesplošnega pretepa.

Kako je bilo vse skupaj videti, si lahko ogledate v priloženih videoposnetkih.

Značke: psg, st-etienne, mbappe, perrin