ue
22.07.2020 15:20:16

NORO! Kaj takega redko vidimo! Komentatorja nista mogla verjeti, kaj so naredili IGRALCI PORTA! (video)

Porto je 29. v zgodovini postal portugalski prvak.

V ponedeljek je odigral še zadnjo tekmo sezone na domačem stadionu, kar s 6:1 je premagal Moreirense. Po prvem polčasu je bilo še 1:1, v nadaljevanju pa so gostitelji do vrha napolnili mrežo tekmeca.

Prava škoda je, da na stadionu ni bilo gledalcev, kajti ti bi v 79. minuti, ko je Porto dosegel peti zadetek, gotovo s stoječimi ovacijami pozdravili akcijo domačega moštva. Ta je bila res nekaj izjemnega, spektakularnega. Z osmimi podajami so igralci Porta vrgli nasprotnike iz igre in Soares je samo še potisnil žogo v prazno mrežo. 'Tiki taka na stadionu Dragao,' je zadetek pospremil portugalski komentator.