Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

Nova služba za Samirja Handanovića! Nekdanji ...

0 15.07.2020 22:16:36

Jasmin Kurtić ZABIL Milanu, nato pa se je ZGODILO to ...

Danes je v serie A potekal 33. krog.

V tem je Milano po preobratu v drugem delu doma ugnal Parmo s 3:1 (0:1). Slovenski reprezentant Jasmina Kurtić je v 44. minuti goste popeljal v vodstvo, a so domači v drugem polčasu zadeli trikrat.

Zmago so zagotovili reprezentant Slonokoščene obale Franck Kessie (53.), Alessio Romagnoli (53.) in turški reprezentant Hakan Calhanoglu (77.).

Sampdoria je Cagliari Valterja Birse ugnala s 3:0 (2:0). Manolo Gabbiadini (8.) in dvakrat Federico Bonazzoli (40. in 53.) sta zmago prinesla gostiteljem.

Bologna in Napoli sta se razšla z 1:1 (0:1). V 7. minuti grški reprezentant Kostas Manolas gostom zagotovil vodstvo, v 81. minuti je izenačil reprezentant Gambije Musa Barrow.

Nogometaši Atalante iz Bergama so sinoči v prvi tekmi kroga visoko s 6:2 (4:1) ugnali Brescio in se vrnili na drugo mesto na prvenstveni razpredelnici. Blestel je Hrvat Mario Pašalić s tremi goli, Atalanta pa ostaja nepremagana že 13 krogov zaporedoma.

Na vrhu lestvice še nepopolnega kroga tako ni sprememb, Milano pa se je na sedmem mestu v boju za evropsko ligo po točkah izenačil s šestim Napolijem.

Ob 21.45 so se začele še štiri tekme dneva, zadnji pa bosta na programu v četrtek.

Značke: nogomet, italija, dp