Sramoten izpad! Hrvaški reprezentant in član ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

3 02.06.2020 14:30:25

Tako to delajo HRVATI! Brutalna kazen za SODNIKA, ki je Rijeki 'pomagal' do finala pokala!

SN
Polfinalna tekma hrvaškega pokala med Rijeko in Osijekom je dvignila ogromno prahu.

Rijeka se je v veliki finale uvrstila po tem, ko je uspela z igralcem več izničiti zaostanek z 0:2 in v končnici drugega polčasa zabiti kar tri gole za zmago s 3:2. Da se Osijek ne bo kar tako sprijaznil z razpletom tekme, je bilo jasno že med tekmo in tik po zadnjem sodnikovem žvižgu.

Takrat je že prišlo do vroče krvi, tako trener kot športni direktor Osijeka sta bila enotna, da je Simon Rožman s svojimi varovanci do zmage prišel izključno zaradi sodnikov in njihovih napak. Pika na i je bil grob fizični obračun na parkirišču, ko je nogometaš Osijeka Eros Grezda v obraz udaril nogometaša Rijeke Antonia Čolaka.

Zdaj pa je hrvaška nogometna zveza po pregledu vseh spornih situacij odločila, da so sodniki naredili tri velike ključne napake, ena od teh je bila tudi, da je v 70. minuti tekme sodnik neupravičeno dosodil enajstmetrovko v korist Rijeke.

Na zvezi so bili brez milosti: glavni sodnik Igor Pajač in pomočnik videosodnika do konca sezone ne bosta več smela soditi tekem.

Značke: rijeka, sodnik