08.03.2020 08:01:53

To je MISIJA NEMOGOČE za VSE, razen za Jana OBLAKA! O tej čudežni obrambi govorijo VSI! (video)

Atletico je na tekmi s Sevillo osvojil točko.

Dvoboj tretjeuvrščene Seville in Atletica, ki se trenutno nahaja na petem mestu, se je na stadionu wanda Metropolitanu v španski prestolnici končal brez zmagovalca. V 19. minuti tekme v je goste v vodstvo popeljal Luuk de Jong, na veliko veselje domačih pa sta v slabih petih minutah Alvaro Morata in Joao Felix Atletico popeljala v vostvo. A njihovo veselje ni dolgo trajalo. Še pred iztekom prvega polčasa je z bele točke izenačil Lucas Ocampos, 2:2 pa je bil tudi končni izid tekme.

Eden od junakov Atletica je bil še enkrat več Jan Oblak. Čeprav so mu mnogi očitali, da še enkrat več ni ubranil strela z enajstih metrov, pa se je v 38. minuti tekme izkazal s čudežno obrambo. "To je mesija nemogoče za vse, razen za Jana Oblaka," so zapisali pri slovitem ESPN-u. Atletico je v španskem prvenstvu v zadnjem obdobju precej neprepričljiv, saj je zmagal le dvakrat na zadnjih osmih obračunoh, v naslednjih dneh pa bodo na kultnem Anfieldu skušali izločiti Liverpool v osmini finala lige prvakov. Prvo tekmo so Jan Oblak in druščina dobili z 1:0.

Posnetek Oblakove obrambe si lahko ogledate od 3:45 naprej.