Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

1 24.02.2020 11:58:38

Je bil NEYMAR za nalašč izključen, da bi lahko šel na KARNEVAL?! Poglejte to njegovo NEUMNOST! (video)

PSG je na izjemno dramatični tekmi s 4:3 premagal Bordeaux.

Tekma med PSG-jem in Bordeauxem je prinesla ogromno razburljivih trenutkov ter zmago s 4:3, hkrati pa tudi salve žvižgov na račun Neymarja s strani lastnih navijačev. Po tem, ko so gostje povedli v 18. minuti tekme, sta za vodstvo zadela Edinson Cavani in Marquinhos, globoko v sodnikovem podaljšku pa je izenačil Pablo. A v drugem polčasu je sledil enosmerni promet, za PSG sta zadela še Marquinhos in Kylian Mbappe, v 83. minuti tekmi pa končni izid tekme 4:3 postavil Pardo.

A osrednji dogovdek tekme je sledil v 92. minuti tekme, ko je Neymar podrl nasprotnikovega nogometaša in prejel še drugi rumeni karton in bil izključen. To je navijače PSG-ja še dodatno razjezilo, mnogi so prepričani, da je to storil za nalašč, saj bo tako izpustil tekmo z Dijonom. In to v času, ko v Braziliji poteka sloviti karneval, na katerem je Neymar nemalokrat (pretirano) užival.

Značke: neymar, psg, ligue-1