10.02.2020 09:59:09

Je*em vam sunce! Trener DINAMA z neverjetnim INCIDENTOM med tekmo, cela Hrvaška je na nogah!

Jurij Kodrun

Zagrebški Dinamo je sicer prišel do zmage nad gorico, a tekmo je zaznamoval incident trenerja Nenada Bjelice.

Vodilna ekipa hrvaškega prvenstva je na domačem Maksimirju z 2:0 premagala Gorico, čeprav so domači trepetali do 72. minute tekme, ko je padel prvi zadetek, končni rezultat je v 86. minuti postavil Kadziora.

Toda bolj kot rezultat in potek dvoboja je prah dvignil incident Nenada Bjelice, ki je med tekmo povsem izgubil živce. Medtem ko se je sprehajal ob črti, ki označuje avt, se je razjezil na sodnike, ki so prekinili napad Dinama, s to odločitvijo se ni niti malo strinjal. "Kaj je to? Zakaj? Je to prednost ali prekršek. Je*em ta vaša pravila," je kričal Bjelica. Do njega je prišel glavni sodnik, a se Bjelica ni pomiril, nato se je 'spravil' še na stranskega sodnikom: "Ne moreš mi pojasniti, zato ker ne znaš!" Za piko na i se je iz njegovih ust zaslišal še en val sočnih kletvic: "Je*em vam sunce da vam je*em."

Zanimivo pa je, da mu glavni sodnik za to ni izrekel nobene kazni.