Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

0 24.01.2020 08:08:13

Za to ni opravičila: Atleticu se je zgodilo nekaj, kar se NE BI SMELO, odgovornost je prevzel ...

Španski nogometni prvoligaš Atletico Madrid, katerega član je slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak, je izpadel v španskem pokalu, potem ko ga je z 2:1 po podaljšku na tekmi za preboj med 16 najboljših izločil tretjeligaški klub Cultural Leonesa. Oblak sicer ne brani v pokalnem tekmovanju, sinoči ga ni bilo niti na klopi.

Tretjeligaški klub je izenačil v 83. minuti prek Julna Castanede, po 108 minutah igre pa je na veselje navijačev na stadionu Reino de Leon Sergio Benito dosegel zmagoviti gol.

To je prvič po letu 2011, da je Atletico v pokalu izgubil proti nižjeligašu.

"Nikakor nismo mogli zadeti in to je moja odgovornost. In kadar ne moreš zadeti, je vse precej težje," je dejal trener Diego Simeone po tekmi.

Značke: atletico, simeone, pokal