ue
ue
18.01.2020 18:01:52

Debi za Borussio kot v SANJAH! Prišel, videl, naredil ČUDEŽ! Ko je vstopil v igro, je bilo 1:3, potem pa ... (video)

Erling Haaland je danes v nemški ligi debitiral za dortmundsko Borussio.

Ta je v 18. krogu gostovala v Augsburgu in gledalci na stadionu in pred teve zasloni so imeli kaj videti! Gostitelji so v 55. minuti povedli s 3:1. Naslednjo minuto je na igrišče prišel on, Norvežan Erling Haaland, ki je v zimskem prestopnem roku iz Salzburga prišel v Dortmund.

Tri minute pozneje, oziroma natančno 183 sekund po vstopu v igro je že zabil gol. Že to bi bil debi kot iz sanj, a to je bil šele začetek. V 70. minuti je dal drugega, v 79. minuti pa še tretjega. Hattrick na prvi tekmi v rumeno-črnem! Vmes je v 61. minuti zadetek dal še Jadon Sancho in Borussia je na koncu slavila s 5:3. Haaland je že ljubljenec navijaške armade Borussie.