28.11.2019 07:43:23

NAJBOLJŠI NA SVETU?! To, kar je Lionel MESSI naredil nemški Borussii, je z DRUGEGA PLANETA! (video)

Argentinski zvezdnik Lionel Messi je na derbiju z Borussio spet čaral.

Barcelona je mogoče celo lažje od pričakovanj in napovedi prišla do nove zmage v ligi prvakov, čeprav v uvodnih minutah ni kazalo na to. Nemci so imeli namreč že v drugi minuti tekme izjemno priložnost za zadetek, a je Umtiti žogo izbil z golove črte, imeli so tudi rahlo premoč na igrišču, a tega niso izkoristili.

Je pa svoje priložnosti še kako izkoristil Lionel Messi, ki je bil še enkrat več glavni in največji zvezdnik Barcelone, sodeloval je pri vseh treh zadetkih Kataloncev. Najprej je za 1:0 podal Luisu Suarezu, nato sta v 33. minuti tekme vlogi zamenjala, v drugem polčasu pa se je izkazala naveza Messi - Griezmann za 3:0. Messi je imel v nadaljevanju še izjemno priložnost, da zadane s prostega strela, a je žoga le za las zgrešila svoj cilj.

Argentinec je poskrbel za nekaj res magičnih potez na svoji že kar 700. tekmi za Barcelono.