24.11.2019 19:21:08

Končno so dojeli! Rožmanova NORA TEKMA, Rijeka ŠOKIRALA z neverjetnim dosežkom v POL URE!

Damir Krajac/CROPIX/Sportske novosti

Simon Rožman si je oddahnil.

Index je po koncu prvega polčasa slikovito zapisal: "Očitno so nogometaši Rijeke končno le dojeli, kaj Simon Rožman že vse od začetka želi od njih." Rezultat je bil za domači Inter po uvodnih 45 minutah naravnost brutalen. Gostitelji niso niti enkrat streljali v okvir gola Rijeke, ta pa je na drugi strani zabila reci in piši štiri gole! In to v manj kot pol ure!

Stresle vaje so gostje z Rujevice začeli v 6. minuti, ko je v polno meril Franko Andrijašević. V 23. in 28. minuti se je med strelce vpisal Antonio Čolak, štiri minute kasneje je domačega vratarja Žigo Freliha, sicer mladega slovenskega reprezentanta, premagal še Alexander Gorgon.

V drugem polčasu varovanci Simona Rožmana niso bili več tako pri strelu. Toda svoje so tako ali tako že opravili, zato tudi gol Interja v 91. minuti ni spremenil ničesar. Rijeka je tako dosegla pomembno zmago, ki je po polomu z Dinamom (ta je pred reprezentančnim premorom v gosteh slavil kar 5:0) prišla kot naročena.