Pismo obupanega gostinca: »Gospod Janša, ...

K Janezu prihajata še dve skriti gostji!

0 08.11.2019 09:33:30

Navijači Maribora, ste videli tole?! Ne boste verjeli, kaj se je v Španiji zgodilo krvniku vijoličastih!

Jurij Kodrun
Ludogorec je doživel enega največjih porazov v Evropi.

Maribor je avgusta zapravil priložnost in ostal pred vrati raja. Najprej ga je v predzadnjem krogu kvalifikacij za ligo prvakov izločil Rosenborg, na zadnji stopnički kvalifikacij za ligo Europa pa ga je zaradi več golov v gosteh izločil še Ludogorec.

Bolgarom je na začetku skupinskega dela sijajno kazalo, po dveh zaporednih zmagah pa so zdaj doživeli še drugi zaporedni poraz. A tokratni je bil zelo boleč, nogometaši so na gostovanju pri Espanyolu utrpeli enega najvišjih porazov v Evropi.

Španci so slavili s kar 6:0, prvi zadetek so dosegli že v 4. minuti, popoln razpad sistema pa so gostje doživeli v 35. minuti, ko so prejeli še drugi rdeči karton.

Značke: ludogorec, maribor