Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 07.11.2019 12:24:45

Vsi REALOVCI so se veselili z Rodrygom, to, kar je storil Gareth Bale, pa so navijači označili za ŠKANDAL!

Nogometaši Reala so z odliko opravili nalogo v 4. krogu lige prvakov, s kar 6:0 so odpravili turški Galatasaray.

Tri zadetke je prispeval Rodrygo, dvakrat je zadel Karim Benzema, z bele točke pa je v polno zadel Sergio Ramos. Komaj 18-letni napadalec je v polno meril že v 4. in 7. minuti tekme, hat-trick pa je dosegel v 92. minuti in postavil končni izid.

Zanimivi so tudi prizori iz slačilnice, kjer so soigralci čestitali mlademu nogometašu, pridružila sta se tudi Vinicius in James Rodriguez, ki sta tekmo spremljala s tribune, medtem ko je spet ogromno prahu dvignil Gareth Bale. Bil je namreč edini nogometaš Reala, ki ni prišel v slačilnico in ni čestital mladeniču, še več, ponovno je predčasno zapustil tekmo, kar je pri Špancih spet dvignilo ogromno prahu.