Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 06.11.2019 21:18:29

Juventus in Bayern že v osmini finala

Nogometaši torinskega Juventusa so v 4. krogu lige prvakov v gosteh premagali moskovsko Lokomotivo z 2:1 in ostali na vrhu skupine D, kjer je danes na sporedu še tekma med Bayerjem iz Leverkusna in madridskim Atleticom Jana Oblaka.

Juventus, ki si je že zagotovil osmino finala, je do zmage pršel v tretji minuti sodniškega dodatka, ko je zadel Douglas Costa. Pred tem je Aaron Ramsey Torinčane popeljal v vodstvo v četrti minuti, izenačil pa je Aleksej Mirančuk.

V zgodnejšem terminu je bil na sporedu tudi obračun v skupini B, kjer je Bayern doma premagal Olympiacos z 2:0 in si tudi zagotovil osmino finala. Zadela sta Robert Lewandowski v 69. in Ivan Perišić v 89. minuti. V tej skupini bo še tekma Crvena zvezda  Tottenham.

V skupini A sta na vrsti še tekmi PSG  Brugge in Real Madrid  Galatasaray, v skupini C pa Atalanta  Manchester City in Dinamo Zagreb  Šahtar Donjeck.

Značke: nogomet, liga prvakov