28.10.2019 16:02:42

POZOR! ZELO BOLEČE! Vratar nokavtiral strelca zadetka z udarcem v MOŠKOST! (video)

Nora tekma! Noro vzdušje na derbiju in neverjeten razplet, ki nikogar ne more pustiti ravnodušnega.

V soboto je bil derbi druge nemške lige med Karslruhejem in Hannovrom. Končni rezultat je bil 3:3, tekma pa je bila polna preobratov in neverjetnih zadetkov. Gostje iz Hannovra so trikrat vodili, a na koncu vzeli samo točko. Po 90 minutah tekme je bil rezultat 2:2 in sodnik je dosodil, da se mora nadoknaditi še pet minut. Takrat pa se je prava drama šele začela. Gostje so v 93. minuti dosegli vodilni gol in zdelo se je, da bodo iz Karlsruheja odnesli vse tri točke. Toda Jamajčan v dresu domačih je v 95. minuti dosegel izenačujoči gol. In... Žoga se je iz mreže odbila spet v kazenski prostor, vratar gostov Ron-Robert Zieler je hotel iz jeze boksniti žogo z igrišča. Pa je zgrešil in zadel strelca izenačujočega gola Gordona v moškost, ki je padel kot pokošen. Sodnik je Zielerju za nešportno potezo pokazal rumeni karton, ki je bil njegov drugi, torej je moral z rdečim kartonom z igrišča. Gostje pa so že zamenjali vse tri igralce, tako da je moral v vrata stopiti gostujoči branilec Josip Elez, ki pa mu na srečo gostov ni bilo treba posredovati, saj je sodnik takoj po tem odpiskal konec tekme.