Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

ue
ue
0 26.10.2019 09:39:37

KAAAJ, se mu je ZMEŠALO? Navijači so PONORELI, besneli so nad SODNIKOM! Dosodil je TOLE! (video)

V Nemčiji je na tekmi prišlo do izjemno čudne situacije.

V drugi ligi sta se pomerila Kiel in Bochum. Gostitelji so povedli, pred koncem polčasa pa je Bochum izenačil. In to na kakšen način! Gostujoči napadalec je streljal nekaj metrov mimo gola, žoga je letela v gol avt, igralci so se že pripravljali na to, da jo bo domači vratar spet poslal v igro. Potem pa prekinitev!

Sodnik je šel na VAR gledat posnetek in potem dosodil enajstmetrovko. Vsi so se čudili, toda odločitev je bila pravilna. Kaj se je zgodilo? Ko je igralec Bochuma zgrešil, je žoga letela tja, kjer so se za golom ogrevali domači igralci. In eden od njih jo je ustavil, da vratarju ne bi bilo treba predaleč ponjo, oziroma, da bi se igra lahko prej nadaljevala. Toda storil je napako!

Ustavil jo je, še preden je prešla gol avt linijo, kar je posnetek pokazal, in pravila velevajo, da v takem primeru nasprotna ekipa dobi strel z bele točke. Bochum je izenačil. Seveda je bil Michael Eberwein, ki je ustavil žogo, povsem šokiran, tako kot ostali na stadionu, imel pa je srečo, da je Kiel v drugem polčasu dosegel še en zadetek in je vseeno zmagal z 2:1.

Značke: kiel, bochum