49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Poslanec Svobode se je zmotil, zato je bil sprejet...

rudi in marjetka spor Njena.si

Kako in zakaj je počil Marjetkin in Rudijev ...

1 11.10.2019 10:59:14

Kako ZELO SLABO: Mladi Nizozemec in eden najdražjih branilcev vseh časov PODARIL GOL tekmecem! (video)

Mladi nizozemski branilec je bil spet tarča kritikov.

Matthijs de Ligt velja za enega najdražjih branilec vseh časov in enega večjih nogometnih talentov v tem trenutku. Pred začetkom letošnje sezone je iz vrst Ajaxa prestopil k Juventusu, kjer pa se je že nekajkrat znašel v zobeh kritikov.

Nizozemec, ki mu zagotovo manjka še precej izkušenj na največjih nogometnih odrih, je v serie A še posebej razočaral na tekmah proti največjim tekmecem, kritiki pa mu niso prizanesli niti po četrtkovi reprezentančni tekmi. V obrambi je bil videti zelo neprepričljiv, hkrati pa je bil glavni krivec za nepričakovano vodstvo Severne Irske.

V 75. minuti je najprej zelo nespretno posredoval in poskrbe za akcijo, po kateri je Josh Magennis poskrbel za vodstvo z 1:0. A nato je nizozemski selektor Ronald Koeman v igro poslal Frenkia de Jonga, ki je poživil igro. Kmalu po njegovem vstopu so Nizozemci najprej izenačili, v 91. minuti je član Barcelone poskrbel za vodstvo z 2:1, tri minute kasneje pa je po njegovi podaji Memphis Depay postavil končnih 3:1. Zmage je bil zagotovo še najbolj vesel de Ligt, v primeru poraza mu ne bi prizanesel nihče.

Značke: de-ligt, nizozemska