Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

2 07.10.2019 09:15:10

SODNIŠKI MASAKER?! V Kataloniji vre, navijači Barcelone zaradi te odločitve na nogah! Grozi mu ...

Pri Barceloni bodo imeli nemiren spanec.

Nedeljski derbi kroga v španski ligi med Barcelono in Sevillo bo imel očitno tudi tretji polčas, dogajanje v zaključku tekme na Camp Nouu še kako buri duhove. Gostje so imeli v 87. minuti priložnost za častni zadetek, a je debitant pri vodstvu s 4:0 naredil neumen prekršek in dobil rdeči karton. Po mnenju mnogih je bila to prestroga odločitev, kot tudi tista, ki je sledila nekaj trenutkov kasneje.

Domači nogometaši so protestirali, h glavnemu sodniku pa je pristopil tudi 22-letni Ousmane Demebele in mu dejal, da je 'zelo slab'. Mateuja Lahoza je to močno razjezilo, mlademu zvezdniku Barcelone pa takoj pokazal rdeči karton.

A zdaj imajo v Barceloni nemiren spanec tudi zaradi tega, ker se Francozu obeta dodatna kazen. Naslednjo tekmo bo zaradi prejetega rdečega kartona avtomatično izpustil, zaradi teh besed namenjenih sodniku pa bi ga lahko doletela še dodatna tekma neigranja. O tem bo odločala disciplinska komisija, če bo moral izpustiti še eno tekmo, pa to pomeni, da 26. oktobra ne bo smel igrati na tekmi vseh tekem. Takrat je na Camp Nouu na sporedu el clasico.

Značke: lahoz, sevilla, barcelona