49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Igralec Sergej Trifunović ponovno v primežu ...

femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

8 04.10.2019 09:00:37

KAJ PA TO?! Španci so PONORELI zaradi govora, ki ga je imel Lionel MESSI med tekmo LIGE PRVAKOV!

Barcelona je v 2. krogu lige prvakov uspela premagati Inter, eden od ključnih mož preobrata pa je bil Lionel Messi.

Inter je imel v prvem polčasu v rokah zmago na Nou Campu, saj je že v tretji minuti tekme zadel Lautaro Martinez, a Barcelona je na krilih Luisa Suareza in Lionela Messija prišla do zmage z 2:1. Španski Movistar je po tekmi objavil zelo zanimiv posnetek iz slačilnice Barce, na katerem je vidno, kako Lionel Messi kot pravi vodja motivira svoje spoigralce, saj je bilo vzdušje med polčasom vse prej kot optimistično.

"Fantje, zdaj ne bomo znoreli zaradi rezultata in sprejemali neumne odločitve. Tekma ni končana, moramo igrati tako, kot znamo, pritiskati na njih in jih še posebej paziti, ko imajo žogo v svojih rokah. V tem elementu smo najboljši. Igrajmo in zmagali bomo," je bil motivacijski govor Lionela Messija. Argentinec sicer ni znan po tem, da bi veliko govoril, toda kot pravi kapetan je občutil, da njegovi soigralci potrebujejo prav takšno motivacijo. In to mu je tudi uspelo.