Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

nu, sta
2 02.10.2019 22:58:42

Z DRUGEGA PLANETA! Suarezova BOMBA in Messijev SLALOM, ob katerih je bil SARMA nemočen! (video)

Barcelona je premagala Inter, pestro tudi na preostalih tekmah.

Derbi 2. kroga lige prvakov med Barcelono in Interjem se je končal s slavjem Kataloncev, ki so moštvo nekdanjega slovenskega reprezentančnega vratarja Samirja Handanovića premagali z 2:1. RB Leipzig je brez poškodovanega Slovenca Kevina Kampla klonil proti Lyonu z 1:2.

Barcelona, ki je v napadu stavila na vse tri zvezdnike Lionela Messija, Luisa Suareza in Antoineja Greizmanna, je na Camp Nou premagala Inter. Samir Handanović je odigral vseh 90 minut, ni pa bil edini Slovenec na zelenici slovitega stadiona. Pravico na tekmi je delil slovenski sodnik Damir Skomina.

Italijane je v vodstvo v 3. minuti popeljal Lautaro Martinez, v 56. minuti je za 1:1 poskrbel Luis Suarez. Urugvajski golgeter je v 84. postavil končni izid.

RB Leipzig, ki je igral brez poškodovanega Kevina Kampla, je moral priznati premoč Lyonu, ta je bil boljši z 2:0. Za francosko ekipo sta bila uspešna Memphis Depay in Martin Terrier.

Zmagovalec zadnje lige prvakov Liverpool je pred svojimi navijači odigral spektakularno tekmo. Angleži so po 36. minutah vodili s 3:0, na odmor odšli s prednostjo 3:1. Po uri igre je Salzburg izenačil, četrti gol na drugi tekmi je dosegel norveški mladenič Erling Braut Haland, ki je igro vstopil v 57. minuti. V 69. minuti je za 4:3 zabil Mo Salah, ki je dosegel svoj drugi gol na tekmi.

Lanski polfinalist lige prvakov Ajax je brez večjih težav odpravil Valencio, bilo je 3:0. Borussia Dortmund je po zaslugi dveh golov Achrafa Hakimija premagala Slavijo Prago.

Značke: liga-prvakov, nogomet