5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

kmetijaa11 Njena.si

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

1 01.10.2019 20:52:11

Kar je Realu storil po zadetku, je ŠOKIRALO VSE: Junak Bruggeja sredi Bernabeua NAREDIL TOLE! (video)

Real je razočaral tudi na drugi tekmi v letošnji sezoni lige prvakov.

Club Brugge je sijajno začel dvoboj proti Realu. Na stadionu Santiago Bernabeu je povedel že v deveti minuti, pol ure kasneje pa je še drugi zadetek na tekmi dosegel Emmanuel Bonaventure. 21-letni nigerijski napadalec je imel sicer pri obeh zadetkih kar precej sreče, s potezo po drugem zadetku pa je precej razjezil navijače Reala. Nigerijec je namreč proslavljal v slogu Cristiana Ronalda, česar pa številni domači navijači niso sprejeli ravno z navdušenjem.

V drugem polčasu je bila zgodba malce drugačna. Real je v 55. minuti zaostanek najprej znižal na 1:2, natanko pol ure kasneje pa je za izenačenje poskrbel Casemiro. A vseeno je bila ta predstava daleč od pričakovanj, Real je bil na tej tekmi absolutni favorit, še posebej zaradi poraza, ki so si ga izbranci Zinedina Zidana privoščili na prvi tekmo letošnje sezone lige prvakov. Poraz s 3:0 v Parizu še zdaj boli ...

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem sledite TEJ POVEZAVI.

Značke: real, brugge