Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Nu
Nu
4 19.09.2019 07:45:18

Kakšen PROVOKATOR! To, kar je Cristiano RONALDO naredil navijačem ATLETICA, je razjezilo VSE! (video)

Atletico in Juventus sta se v prvem krogu lige prvakov v Madridu razšla brez zmagovalca, tekma se je končala z 2:2.

Na koncu so veliko več obžalovanja občutili nogometaši Juventusa, ki so v španski prestolnici vodili že z 2:0, a so se morali na koncu zadovoljiti le s točko. Za Atletico je v 70. minuti tekme najprej zadel Stefan Savić, v zadnjih minutah tekme pa še Hector Herrera in postavil končni izid tekme.

Izjemno priložnost za vse tri točke je imel tudi Cristiano Ronaldo, ki je najprej vozil slalom med rdeče-belo obrambo, žoga pa je po njegovem strelu končala le nekaj milimetrov od vratnice Jana Oblaka. Nato pa se je Ronaldo obnil k navijačem Atletica in jih razjezil s svojo gesto - nakazati je želel, da je navijače verjetno strah njegove genialnosti. To rivalstvo z navijači Atletica izvira še iz časa, ko je Ronaldo igral za Real in odigral nemalo število vročih mestnih derbijev.

Značke: ronaldo, juvventus